Sokół Marcinkowice - strona nieoficjalna

Polonia Jaszowice 3:1 Puma Pietrzykowice
Piast Żerniki (Wrocław) 0:3 LZS Stary Śleszów
KS Łozina 1:0 Polonia Środa Śląska

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Wysokie zwycięstwo !!!

• autor: dunayovskyyy, 2012-10-01 16:14

W niedzielę nasza drużyna pokonała Dolpasz Skokowa 6-0. Do składu Sokoła po kontuzjach wrócili do gry Piotrek Walczak i Łukasz Soroczyński. Pierwszy mecz w tym sezonie rozegrał Sławek Smoleń. Początek meczu nie wyglądał jednak tak jednostronnie. Gospodarze zmarnowali przynajmniej trzy okazje do strzelenia bramki jednak tego dnia mieliśmy „farta”. Pierwszą bramkę dla nas strzelił głową Rafał Rybak po idealnym dośrodkowaniu Jacka Kumaszki. Druga bramka padła po dwójkowej akcji Łukasza Soroczyńskiego z Radkiem Piaseckim. Ten drugi pokonał bramkarza ładnym strzałem w długi róg.

Jeszcze przed przerwą Łukasz Soroczyński silnym strzałem chciał pokonać bramkarza ale ten „wypluł” piłkę przed siebie a formalności dopełnił Rafał Rybak i do przerwy było 3-0 dla nas! Po zmianie stron Sokół za sprawą Łukasza Soroczyńskiego szybko odebrał gospodarzom chęć do grania i podwyższył na 4-0 dla nas. Po tej bramce nasza ekipa grała na „luzie” a większość jej akcji w ofensywie stanowiła zagrożenie dla bramki Dolpaszu. Na 5-0 podwyższył Radek Diakowski. Minął ostatniego obrońcę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał mu szas. Na 6-0, po kolejnym kontrataku, strzelił Radek Piasecki. W końcówce mógł „ustrzelić” hat-trick`a. Piłka po jego „podcince” wylądowała na poprzeczce. Może to jest mecz, który pozwoli na nam złapać wiatr w żagle. Kończą się absencje za kartki, kontuzjowani zawodnicy wracają do gry.

Polonia Środa Śląska - Bór Oborniki Śląskie
LZS Stary Śleszów - KS Łozina
Puma Pietrzykowice - Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Sadków - Piast Żerniki (Wrocław)